PLAN FESTIWALU:

28.06.2018 (czwartek)

20:00-24:00 – preMilonga w Herbaciarni, ul. Jana Pawła II 20 – DJ Anna Hardy [USA/Polska]

29.06.2018 (piątek)

11:00-14:00 Milonga w Wozowni, ul. Piastowska 6B – DJ Daniel Pereyra [Buenos Aires-Argentyna]

14:00-19:00 Milonga Alternativo w Herbaciarni, ul. Jana Pawła II 20 – DJ Beata Urszula [Toruń-Polska]

21:00-03:00 Milonga z koncertem Orkiestra Tipica Ariela Ramireza oraz pokazem: Beaty Gelert i Łukasza Wiśniewskiego. Ratusz ul. Rynek 11 – DJ Serge Baczynski [Rosja]

30.06.2018 (sobota)

10:00-12:00 Poranek tangowy w Herbaciarni, ul. Jana Pawła II 20 – DJ Andrzej Witek [Brzeg-Polska]

12:00-13:00 Magdalena Lechowska i Tanguedia [Kraków] – koncert na Placu Polonii Amerykańskiej

13:00-16:00 Milonga popołudniowa na Placu Polonii Amerykańskiej z pokazem: Magdalena Skawińska i Michał Wójcik – DJ Marcelo Almiron [Argentyna]

16:00-19:00 Milonga alternativo w Herbaciarni, ul. Jana Pawła II 20 – DJ Evgeny Morozow [Rosja]

21:00-05:00 Gala Festiwalu na Zamku z koncertem Los Milonguitas Tango [Francja] oraz pokazem Rity [Portugalia] & Jorga [Argentyna], pl. Zamkowy – DJ Evgeny Morozow [Rosja] oraz DJ Tomasz Kopiński [Wrocław-Polska]

01.07.2018 (niedziela)

10:00-12:00 Poranek tangowy w Herbaciarni, ul. Jana Pawła II 20 – DJ Tomasz Kohl [Praga-Czechy]

13:00-16:00 Milonga popołudniowa w Ratuszu, ul. Rynek 11 – DJ Robert Kandefer [Warszawa-Polska]

16:00-20:00 Milonga na Zamku, pl. Zamkowy – DJ Roberto Rampini [Włochy]

20:00-24:00 Milonga zakończenia w Herbaciarni, ul. Jana Pawła II 20 – DJ Sheldon Utley [USA]

Możliwe zmiany w planie uzależnione od warunków pogodowych.

FESTIVAL SCHEDULE:

28/06/2018 (Thursday)

20:00 – 24:00 Pre-Milonga in Herbaciarnia, Jana Pawła II 20 str. – DJ Anna Hardy [Poland / USA]

29/06/2018 (Friday)

11:00-14:00 Milonga in Wozownia, ul. Piastowska 6B – DJ Daniel Pereyra [Buenos Aires-Argentina]

14:00 – 19:00 Milonga Alternativo in Herbaciarnia, Jana Pawła II 20 str. – DJ Beata Urszula [Toruń-Poland]

21: 00-03: 00 Milonga with a concert and show (Beata Gelert [Poland] and Łukasz Wiśniewski [Poland]), at the Town Hall, 11 Market Sq. – DJ Serge Baczynski [Russia]

30/06/2018 (Saturday)

10: 00-12: 00 Tango Morning in Herbaciarnia, Jana Pawła II 20 str. – DJ Andrzej Witek

12: 00-13: 00 Magdalena Lechowska and Tanguedia [Krakow] – concert at Polish-American Diaspora Sq.

13:00 – 16:00 Afternoon Milonga with a show (Magdalena Skawińska [Poland] and Michał Wójcik [Poland]) at the Polish-American Diaspora Sq. – DJ Marcelo Almiron [Argentina]

16:00 – 19:00 Milonga Alternativo in Herbaciarnia, Jana Pawła II 20 str. – DJ Evgeny Morozow [Russia]

21: 00 – 05: 00 The Festival Gala with the concert of Los Milonguitas Tango [France] and the show of Rita [Portugal] & Jorge [Argentina], at the Castle Courtyard – DJ Evgeny Morozow [Russia] and DJ Tomasz Kopiński [Wrocław-Poland]

01/07/2018 (Sunday)

10: 00-12: 00 Tango Morning in Herbaciarnia Jana Pawła II 20 str. – DJ Tomasz Kohl [Prague-Czech Republic]

13:00 – 16:00 Afternoon Milonga in the Town Hall, 11 Market Sq. – DJ Robert Kandefer [Warsaw-Poland]

16:00 – 20: 00 Milonga at the Castle Courtyard – DJ Roberto Rampini [Italy]

20:00 – 24:00 Evening Milonga closing the Festival in Herbaciarnia Jana Pawła II 20 str. – DJ Sheldon Utley [USA]

Possible changes in the schedule pending the weather conditions.